Edukacinių užduotėlių rinkinys vaikams: ŽMOGAUS KŪNAS

Edukacinių užduotėlių rinkinys "Žmogaus kūnas" - skirtas pradinių klasių moksleiviams, 1 - 4 klasėms.

2020-09-15
Edukacinių užduotėlių rinkinys vaikams: ŽMOGAUS KŪNAS

“Žmogaus kūnas” - tai edukacinių užduotėlių rinkinys pradinukams, kurie mokosi 1 - 4 klasėje. Leidinyje vaikai ras užduotėles ir informaciją, susijusią su šio leidinio tema, matematikos, lietuvių ir anglų kalbų užduotėles, emocinio intelekto bei finansinio raštingumo užduotėles ir pan. Iš viso ~36 puslapiai edukacinių užduotėlių. Viso to kaina - tik 3 eurai. 


Kokios yra pagrindinės žmogaus kūno dalys? Kokie yra žmogaus kaulai? Žmogaus kūno anatomija ir kita įdomi medžiaga šia tema - 1 klasei, 2 klasei, 3 klasei bei 4 klasei. Užsisakykite!


Mūsų svetainėje galite rasti tokius edukacinius užduotėlių rinkinius, kaip: “Kosmosas”, “Vandenynas”, “Antarktida”, “Priešistorė”, “Polinezija”, “Paukščiai”, “Mokslininkai”, “Ropliai”, “Lietuva”, “Olimpinės žaidynės”, “Gamtos reiškiniai”, “Laikas”, “Žinduoliai”, “Žmogaus kūnas”, “Žiema”, “Viduramžiai”, “Motinos diena”, “Geografiniai atradimai”, “Archeologija”, “Mitologinės būtybės”, “Virusai ir bakterijos”, “Teatras ir kinas”, “Inkai, Majai ir Actekai”, “Dykumos”.


SVARBU

Užsisakius 12 mėn. prenumeratą už 14 eurų, per žemiau esančią nuorodą - nemokamai atrakinsime net 26 skirtingus, aukščiau išvardintus leidinius, kurių kiekvienas atskirai kainuoja po 3 eurus!


Užsakymo nuoroda: https://pradinukams.lt/uzsisakykite?months=12

__


Daugiau edukacinių plakatų - https://mokytojoturinys.lt/

Anglų kalbos pamokėlės - https://boanalearning.com/

Geografija anglų kalba - https://mattvisits.com/

Patiko įrašas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę gauk
pranešimą apie naują įrašą.