Kas sudaro edukacinį paketą?

Mūsų mokytojų komandos paruoštos užduotys ir įtraukianti papildoma medžiaga,
atitinkanti pradinio ugdymo programą.

Netikėta mėnesio tema

Nuo kosmoso platybių iki Polinezijos džiunglių, nuo gimtosios Lietuvos iki Antarktidos mokslinės stoties - pasirūpiname, kad būsimų užduočių jūsų vaikas lauktų su vis didesniu noru.

Kiekvieną mėnesį, paketą apjungia vis kita tema, kuri skatina vaiką pažinti ir tobulėti, todėl spręsti užduotis visada įdomu.

Dvi paketo versijos

Norėdami palengvinti užduočių paketo spausdinimą, nuo šiol pateikiame dvi jo versijas - spalvotą ir nespalvotą. Kartu su savo vaiku galėsite nuspręsti, kurios versijos užduotis spręsti smagiau.

Atsispausdinę nespalvotą versiją, ją galite panaudoti ir kaip kūrybiškumo bei spalvinimo užduotį - juk sukurti savo spalvų pasaulį yra dar įdomiau!

Temą apibendrinanti medžiaga

Tam, kad vaikas kuo geriau suprastų ir norėtų įsigilinti į užduotis, edukaciniame pakete pirmiausiai pateikiame medžiagą, pristatančią mėnesio temą patraukliomis ir žaismingomis iliustracijomis bei trumpais tekstais.

Ši medžiaga padės sudominti ir dar plačiau pristatys temą, apjungiančią visas edukacinio paketo užduotis.

Įdomūs faktai

Pažinimo džiaugsmas namuose dar didesnis, kai atrandami negirdėti bei įdomūs faktai.

Šis skyrelis atitinka pateiktą mėnesio temą, todėl papildo edukacinį paketą netikėtais atradimais ne tik vaikui, bet ir patiems tėvams.

Pasaulio pažinimo užduotys

Vaikui mokytis įdomiau, kai užduotys susijusios su aplinka, kurioje jis gali atrasti, susipažinti su netikėtais ir įdomiais reiškiniais, gyvūnais ar augalais. Dėl šios priežasties, į edukacinį paketą įtrauktos ir pasaulio pažinimo užduotys, kurios skatina vaikų vaizduotę ir loginį mąstymą.

Matematikos uždaviniai

Priklausomai nuo mėnesio temos, matematikos uždaviniuose vyrauja su ja susiję elementai. Vaikams pateikiamos sudėties, atimties ir kitų matematinių veiksmų reikalaujančios užduotys, sudarytos pagal pasirinktos klasės ugdymo programą.

Prenumeruojantys edukacinius paketus turi galimybę pereiti visas matematikos temas.

Lietuvių kalbos užduotys

Su mėnesio tema susijusios ir lietuvių kalbos užduotys. Edukaciniame pakete šis skyrius padeda vaikams lavinti ir gerinti skaitymo, rašymo įgūdžius. Taip pat užduotys lengvina gramatikos taisyklių įsimenamumą, kadangi informacija pateikta naudojant aiškias ir įsimintinas iliustracijas.

Anglų kalbos užduotys

Anglų kalbos užduočių skyrelis edukaciniame pakete ne tik supažindina su šios užsienio kalbos pagrindais, bet ir naudojant iliustracijas, padeda išmokti, įsiminti naujų žodžių, plėsti žodyną. Užduotys sudaromos pagal pasirinktos klasės ugdymo programą.

Prenumeruojantys edukacinius paketus turi galimybę mokytis ir anglų kalbos žinių įgauti palaipsniui.

Finansinio raštingumo uždaviniai

Finansinės atsakomybės pojūčio ugdymas svarbus nuo pradinių klasių. Dėl to, į edukacinį paketą įtraukti ir finansinio raštingumo uždaviniai.

Nors uždaviniai atrodo aiškiai suprantami vaikui, įgauti finansiniai įgūdžiai padės mąstyti bei suprasti elementariausius poelgius su pinigais, nors vaikas dar tik eina į pradinę klasę.

Kryžiažodis

Visą mėnesio išmoktą medžiagą įsisavinti ir prisiminti kviečia kryžiažodis, kuriame, vaikas turi surasti užkoduotą žodį. Atsakymą vaikas gaus tik išsprendęs kryžiažodį.

Iškilus sunkumams, tam, kad prisiminti reikalingą atsakymą, vaikas ir vėl norės sugrįžti prie jau skaitytos medžiagos. Tokiu būdu jis ne tik lavins savo atmintį, bet ir dar kartą įsisavins naudingą informaciją.

Galvosūkiai

Dar viena, svarbi vaiko loginio mąstymo ugdymo dalis. Edukaciniame pakete esantys galvosūkiai skatina vaiką mąstyti, ieškoti atsakymų, bendrauti su tėvais, kurie gali padėti išspręsti sunkiau įveikiamą užduotį.

Spalvinimo užduotys

Spalvota ir nespalvota edukacinio paketo versija gali virsti kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimo įrankiu. Nepriklausomai, nuo atspausdinto užduočių paketo spalvos, pridedame dar vieną iliustraciją, kurią vaikas gali nuspalvinti norimomis spalvomis.

Iliustracija atitinka mėnesio temą, todėl nuspalvinęs tokį paveikslėlį, vaikas gali kaupti jų kolekciją ir prisiminti, kokias temas mokėsi iki šiol.