Nemokama lentelė ,,Diagramos"

Šios lentelės pagalba vaikas sužinos, kaip atrodo skritulinės, linijinės bei stulpelinės diagramos.

2018-03-31
Nemokama lentelė ,,Diagramos"
Šiandien mūsų internetinėje svetainėje pasidalinome devyniolikta lentele - ,,Diagramos". Šios lentelės pagalba vaikas sužinos, kaip atrodo skritulinės, linijinės bei stulpelinės diagramos. 

Visas lenteles rasite prisijungus prie svetainės ir paspaudus skyrelį ,,Nemokamos lentelės”. Ten jūsų lauks: ,,Įsidėmėtinos rašybos žodžiai", ,,Sinonimai ir antonimai", ,,Plotas ir perimetras", ,,Sudurtiniai žodžiai", ,,Geometrinės ir erdvinės figūros", ,,Laikas", ,,Žodžio dalys”, ,,Lietuvių kalbos abėcėlė”, ,,Ordinal numbers”, ,,Saulės sistema”, ,,Spalvos”, ,,Lietuvos įsimintinos datos”, ,,Matavimo vienetai”, ,,Mišriųjų dvigarsių lentelė”, ,,Dialogo skyryba”, ,,Lietuvių kalbos raidžių rašymas”, ,,Sudėtis ir atimtis”, ,,Daugybos lentelė”.

Daugiau edukacinių plakatų - www.mokytojoturinys.lt 

Dabar yra puiki proga išbandyti mūsų edukacinius leidinius. Užsisakius 12 mėn. prenumeratą su nuolaidos kodu "PRD-2C-LKUY-F3". 12 mėn. prenumerata kainuos 13 eurų, o mes nemokamai atrakinsime net 26 skirtingus ankstesnius leidinius. Jeigu leidiniai nepatiks - grąžinsime pinigus.

Patiko įrašas?

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę gauk
pranešimą apie naują įrašą.